گیفت میفت پلتفرمی جامع برای خرید گیفت کارت، خدمات درون برنامه‌ای، انواع اشتراک و ایجاد حساب بین‌المللی است که با ارائه خدمات تخصصی، قیمت‌های ارزان و تحویل سریع، به دنبال تحول در حوزه بازی‌ها و پرداخت بین المللی است.

گیفت میفت در راستای رفع ابهام و پاسخ دهی سوالات شما کاربران عزیز، خود را موظف می‌دانید شرایط و قوانین کار سایت را به طور کامل و واضح توضیح دهد.

قوانین گیفت میفت

 1. فروشگاه آنلاین گیفت میفت تماما مطیع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و با رعایت قوانین تجارت الکترونیک بر حقوق مصرف کننده احترام می‌گذارد.
 2. بر اساس قوانین حاکم و جهت افزایش امنیت کاربران، قبل از هرگونه پرداخت کاربران احراز هویت می‌شوند. احراز هویت پیامکی برای تمامی کاربران الزامی و در صورت نیاز احراز هویت با ارسال مدارک نیز ممکن است از خریداران درخواست شود.
 3. برخی محصولات فروخته شده دارای ریجن (منطقه) می‌باشند که کاربر باید حین انتخاب آن دقت کافی را داشته باشد. ریجن محصولات غیر قابل تغییر بوده و گیفت میفت هیچگونه مسئولیتی در قبال سفارش اشتباه مشتری ندارد و مستلزم به عودت وجه و ابطال سفارش نمی‌باشد.
 4. گیفت کارت‌ها پس از تکمیل سفارش و ارسال به مشتری غیر قابل برگشت هستند و هیچ گونه عودت وجهی صورت نخواهد گرفت.
 5. ثبت سفارش در گیفت میفت به منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات این پلتفرم توسط کاربر است.
 6. تمامی پرداخت‌ها در گیفت میفت به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های امن بانکی انجام می‌گیرد.
 7. گیفت میفت هرگونه مسئولیت استفاده نادرست کاربر از خدمات ارائه شده را از خود سلب می‌کند.
 8. تغییر در سیاست‌های پلتفرم مادر ارتباطی با روند کار گیفت میفت ندارد و این موارد تحت عنوان License Agreement بین کاربر نهایی و پلتفرم میزبان مشخص می‌شود.
 9. پشتیبانی و مشاوره آنلاین به صورت 24 ساعته و به صورت تلفنی از ساعت 12 تا 21 ارائه می‌گردد.

تعهدات گیفت میفت

 1. گیفت میفت موظف است تمام اطلاعات لازم در مورد هر محصول یا خدمات، از جمله توضیحات کامل، تصاویر، قیمت، شرایط استفاده و غیره را به طور کامل و شفاف در وبسایت خود ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند با آگاهی کامل تصمیم به خرید بگیرند.
 2. گیفت میفت متعهد است که تمامی گیفت کارت‌ها و کارت‌های اعتباری ارائه شده به کاربران، اصل و دارای اعتبار کامل باشند.
 3. گیفت میفت تلاش می‌کند تا تمامی محصولات و خدمات خود را با نازل‌ترین قیمت‌ها و به دور از هرگونه افزایش قیمت غیرمنطقی به کاربران ارائه دهد، با این حال حق هرگونه افزایش قیمت را برای خود محفوظ دارد.
 4. گیفت میفت به حفظ حریم خصوصی کاربران خود متعهد است و هیچگونه اطلاعاتی از جمله اطلاعات هویتی، شماره تماس و غیره را مگر با دستور کتبی مراجع قضایی، به اشتراک نمی‌گذارد.
 5. گیفت میفت دارای تیمی مجرب و متخصص در زمینه خدمات خود است که آماده پاسخگویی به سوالات، رفع مشکلات و ارائه مشاوره به کاربران هستند.
 6. تمامی خدمات ارائه شده ظرف مدت زمان اعلام شده تکمیل و تحویل کاربر داده خواهند شد با این حال ممکن است در شرایطی خاص و یا وجود نقص فنی در شرکت مادر و یا واسط پرداخت، تاخیر در فرآیند تحویل و انجام خدمات پیش آید.
 7. در صورت وجود خطا در کد، ایراد باید از سمت پلتفرم صادر کننده بررسی شود که مدت زمان این رفع این مشکل با توجه به پلتفرم متفاوت است.

تعهدات کاربران گیفت میفت

 • در پلتفرم گیفت میفت، احراز هویت کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. فرآیند احراز هویت به منظور صیانت از حریم خصوصی و جلوگیری از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی میسر می‌گردد. بدین منظور، ارسال کد تاییدیه به شماره تلفن همراه و تلفن ثابت کاربران، الزامی است. چنانچه این کد تاییدیه در اختیار افراد ثالث قرار گیرد، مسئولیت ناشی از سوء استفاده احتمالی، متوجه مالک سیم‌کارت و تلفن خواهد بود.
 • لازم است هویت و اطلاعات تماس کاربران به صورت دقیق و صحیح ثبت گردد تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد. مسئولیت درج اطلاعات نادرست و غیرواقعی متوجه کاربر خواهد بود.
 • احراز هویت تلفنی و ارسال مدارک شناسایی ممکن است پیش یا پس از انجام خرید، به منظور افزایش میزان خرید درخواست گردد. در صورت عدم احراز هویت و ارسال مدارک مورد نیاز، مبلغ پرداختی به کارت بانکی کاربر مرتبط با پرداخت عودت داده خواهد شد.