ساخت استیکر در تلگرام

ساخت استیکر در تلگرام

تلگرام (Telegram) همیشه با به‌روز رسانی‌ها و آپدیت‌های خود قابلیت‌های جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند و همین ویژگی‌ها باعث شده که حتی با وجود محدودیت‌ها همچنان محبوب‌ترین پیام‌رسان در داخل ایران باشد. یکی از ویژگی‌های تلگرام قابلیت ساخت و انتشار استیکرهای شخصی سازی شده است که کاربران اجازه می‌دهد هر عکسی را که دلشان بخواهد استیکر کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

آموزش تبدیل عکس به استیکر تلگرام

تبیدیل عکس به استیکر تلگرام از قابلیت‌های کاربردی تلگرام است که در طی آپدیت‌های اخیر به این پیام‌رسان محبوب اضافه شده است.

استیکرهای متعدد تلگرام یکی از جذابیت‌های این اپلیکیشن است و حتی می‌توان گفت یکی از دلایل خرید تلگرام پرمیوم توسط افراد، استفاده استیکرهای جذاب‌تر این اپ است، و با وجود این تلگرام امکان شخصی سازی بیشتر را با آپدیت اخیر خود به همه کاربران تلگرام داده است و می‌توانید هر عکسی را که دوست دارید به استیکر تبدیل کنید.

تبدیل عکس به استیکر تلگرام (Telegram Sticker) در آپدیت جدید به صورت خیلی ساده و راحت انجام می‌گیرد و نیاز به هیچ نرم افزار جانبی یا دانش فنی ندارد و هر کسی می‌تواند یک عکس را دانلود کند یا حتی با گوشی خود یک عکس بگیرد و آن را به استیکر تبدیل کند.

این استیکرها صرفا عکس کوچک شده نیز نیستند و می‌توانید رو آن‌ها تغییرات انجام داده و حتی با حذف حاشیه‌های مزاحم و نگه داشتن عنصر مورد نظر استیکرهای حرفه‌ای بسازید.

برای ساخت استیکر تلگرام ابتدا باید عکس مورد نظر را در گالری موبایلتان ذخیره کنید. سپس به سیو مسیج یا هریک از پیوی‌ها بروید و گزینه ایموجی سمت چپ پایین صفحه را بزنید.

در تب پاببن روی Stickers کلیک کرده و به قسمت استیکرها بروید. اگر تلگرام خود را آپدیت کرده باشید یک دکمه با علامت مثبت روی آن را در پایین فیوریت‌ها و در اول لیست مشاهده خواهید کرد.

ساخت استیکر تلگرام

ساخت استیکر تلگرام

بعد از این از شما خواسته می‌شود عکس مورد نظر را انتخاب کنید. پس انتخاب عکس دو حالت وجود دارد یا می‌توانید عناصر دلخواه را به عکس موجود اضافه کنید و استیکر خود را نهایی کنید، و یا می‌توانید با استفاده از Cut Out an Object، پس زمینه عکس را حذف کنید و فقط عنصر مور نظر استیکر شود.

تبدیل عکس به استیکر تلگرام

تبدیل عکس به استیکر تلگرام

در این حالت تلگرام پس زمینه عکس را تشخصی داده و آن را حذف می‌کند. با اینکه تلگرام در جدا کردن اشیا از پس زمینه خوب عمل می‌کند ولی گاها نیاز است به صورت دستی تغییراتی را در آن ایجاد کنید. برای این کار از گزینه‌های Erase و Restore استفاده خواهید کرد.

با انتخاب Erase می‌توانید قسمت‌هایی را که باید حذف می‌شدند را دستی حذف کنید و همچنین با Restore می‌توانید قسمت حذف شده را برگردانید. پیشنهاد می‌شود برای داشتن دقت بالاتر حین انجام تغییرات به صورت دستی روی عکس زوم کنید.

پس از اتمام کار حذف و بازیابی می‌توانید با انتخاب Add Outline حاشیه‌ای را در اطراف استیکر ایجاد کنید متناسب با سلیقه و نیاز خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

ساخت استیکر تلگرام با عکس

ساخت استیکر تلگرام با عکس

پس از پایان کار ادیت عکس حال می‌توانید ایموجی مرتبط با استیکر را انتخاب کنید. اگر دقت کرده باشید در تلگرام با انتخاب اولین ایموجی استیکرهایی به ما پیشنهاد می‌دهد، این استیکیرها بر پایه همین ایموجی پیشنهاد داده می‌شوند.

پس از انتخاب ایموجی حال در پایین صفحه می‌توانید استیکر را ارسال کنید، آن را به فیوریت‌های خود اضافه کنید و یا یک پک استیکر جدید با آن بسازید.

با تبدیل استیکر به پک، قابلیت اضافه کردن استیکرهایی که بعدا می‌سازید را به این پک دارید.

تغییر پک استیکر‌های ساخته شده تلگرام

تغییر پک استیکر‌های ساخته شده تلگرام

تغییر پک استیکر‌های ساخته شده تلگرام

اگر پک استیکیر در تلگرام با اکانت خود ساخته‌اید و حالا قصد اضافه کردن یا حذف کردن استیکر به آن را دارید می‌توانید با رفتن به بخش ایموجی‌ها و انتخاب Stickers پک خود را پیدا کنید و Edit کنار اسم آن را بزنید.

در این قسمت می‌توانید استیکرهای موجود را حذف کنید و یا با انتخاب علامت مثبت در آخر لیست، با روند قبلی استیکرهای جدید به این پک اضافه کنید.

این روش ساخت استیکر تلگرام جدیدترین و راحت‌ترین روش تبدیل عکس به استیکر است که با روش تفاوت‌های زیادی دارد و نیازی به استفاده از ربات یا فوتوشاپ و تغییر اندازه و فرمت عکس را از بین می‌برد و به تمامی افراد امکان ساخت استیکر دلخواه را می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من